Sprawdź nasze diety

Dieta sokowa

Dieta sokowa to 6 posiłków dziennie w formie świeżo wyciskanych soków. Prosty, przyjemny i efektywny sposób na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów + oczyszczenie organizmu z toksyn! Zamawiając zestaw otrzymasz 6 pysznych soków owocowo-warzywnych – każdy o pojemności 500 ml (aż 3 litry soku)

Standard

Chcesz mieć pewność, że w Twojej codziennej diecie nie zabraknie żadnych składników odżywczych? Chcesz mieć oko na ilość spożywanych kalorii, ale jednocześnie nie zamierzasz rezygnować z żadnej grupy pokarmów to ta forma diety jest właśnie dla Ciebie! Kochasz jeść wszystko – DOSKONALE!

Wegetariańska

A więc nie jesz mięsa? Wynika to z miłości do zwierząt, powodów zdrowotnych lub religijnych – my to doskonale rozumiemy! Zdrowa i smaczna dieta, w której królują zawsze świeże owoce, warzywa oraz wysokiej jakości nabiał, w korzystny sposób wpłynie na Twoją sylwetkę i samopoczucie!

Sport

Jeżeli spędzasz czas aktywnie i doskonale wiesz, ile kalorii potrzebujesz, aby wypełnić swoje dzienne zapotrzebowanie, to ten wariant jest doskonały dla Ciebie! Dzięki tej diecie dostarczysz swojemu ciału wszystkich niezbędnych wartości odżywczych, witamin i minerałów oraz zrealizujesz wszystkie sportowe cele!

Dieta standard

Dieta standard zapewnia zbilansowane pod względem odżywczym posiłki, które pomogą Ci utrzymać zdrowy tryb życia – to tak, jakbyś miał swojego prywatnego szefa kuchni i dietetyka.

Dodatkowo pomoże Ci utrzymać zdrową wagę, szczupłą sylwetkę, ustabilizować poziom cukru we krwi i obniżyć poziom cholesterolu. Posiłki są bogate w przeciwutleniacze, witaminy i minerały. Będziesz zdumiony tym, ile masz energii i jak silna jest Twoja koncentracja. Dieta jest przeznaczona dla osób, które nie posiadają żadnych wykluczeń żywieniowych i lubią jeść wszystko. Jeśli chcesz zdrowo się odżywiać, bez wysiłku i tracenia czasu potrzebnego do przygotowania posiłków, to jest to plan dla Ciebie.

Średni tygodniowy bilans makroskładników

Białka

15-20%

Tłuszcze

25-30%

Węglowodany

50-55%

Dieta wege (wegetariańska)

Skorzystaj ze specjalnie dobranej diety, z której wykluczyliśmy mięso oraz ryby, zastępując je wysokiej jakości nabiałem i roślinami strączkowymi, bez rezygnacji z ekscytującej różnorodności i pysznego smaku. Dieta wegetariańska to zdrowa, smaczna i świeża dieta, pełna warzyw i owoców, które dostarczą Twojemu organizmowi wszystkie białka, złożone węglowodany, zdrowe tłuszcze i inne, potrzebne składniki odżywcze! Dzięki tej zbilansowanej i pełnowartościowej opcji dietetycznej unikniesz pułapek żywieniowych oraz zadbasz o profilaktykę przeciw chorobom cywilizacyjnym i nowotworowym. Zdrowa eksplozja smaku, która z pewnością zadowoli głodne podniebienie!

Średni tygodniowy bilans makroskładników

Białka

15%

Tłuszcze

30%

Węglowodany

55%

Dieta sport

Zależy Ci na odpowiednio dobranej wartości energetycznej? (od 2000 kcal do 3500 kcal). Pyszne i urozmaicone posiłki o kontrolowanej kaloryczności, dostarczane bezpośrednio pod Twoje drzwi ułatwią Ci osiągnięcie i utrzymanie Twoich sportowych celów. Nieważne, czy jesteś weekendowym wojownikiem czy zawodowcem, nasza dieta dostarczy Ci wszystkich wartości odżywczych, których potrzebujesz aby zmaksymalizować wydajność i energię podczas osiągania wspaniałych rezultatów. Zadbaj o swoją formę i skorzystaj z naszej diety skupiając się na budowaniu masy mięśniowej, jednocześnie redukując niechciany tłuszcz. To program opracowany przez doświadczonych dietetyków specjalnie z myślą o osobach aktywnych, który pozwoli Ci realizować wszystkie sportowe ambicje!

Średni tygodniowy bilans makroskładników

Białka

22-25%

Tłuszcze

25-30%

Węglowodany

45-55%

Dieta sokowa

Chcesz oczyścić swój organizm z toksyn i zrzucić kilka zbędnych kilogramów? 

W Gastro Monkey opracowaliśmy doskonały program, który pomoże Ci zresetować organizm.

Nasze całkowicie naturalne soki zawierają mnóstwo składników przeciwstarzeniowych, pomagają w oczyszczaniu organizmu ze zbędnych substancji, zmniejszeniu stanów zapalnych
i wzmacnianiu układu odpornościowego. Sześć niesamowicie pysznych i pożywnych soków (warzywnych, owocowych lub warzywno-owocowych) będzie dostarczanych pod Twoje drzwi każdego dnia. Codziennie otrzymasz aż 3 litry różnego rodzaju soków, które naładują Twój organizm niezastąpionymi, zdrowymi składnikami i nieokiełznaną energią. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym sokomaniakiem, zakochasz się w naszych bombach witaminowych.

juice

Jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne?

Wprowadź swoje dane, a my wyliczymy Twój wskaźnik masy ciała BMI oraz Podstawowej Przemiany Materii PPM (inaczej BMR). Dzięki temu szybko i łatwo dobierzesz dla siebie odpowiednią dietę z naszej oferty!

BMI:

PPM(BMR):

raspberry

Co to jest BMR?

BMR to minimalne tempo przemiany materii zachodzącej w organizmie, które jest konieczne do podtrzymania podstawowych funkcji życiowych, takich jak na przykład oddychanie, wzrost, regeneracja komórek czy praca serca. Kalkulator BMR jest zatem specjalnym wskaźnikiem który jest wykorzystywany do obliczania minimalnego, dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Do obliczeń potrzebne są takie dane jak: wzrost, waga, płeć, wiek i częstotliwość uprawiania aktywności fizycznej.

Wskaźnik ten, jest zazwyczaj wykorzystywany przez osoby, które chciałyby przytyć lub schudnąć. Znając liczbę kalorii, możemy indywidualnie ustalić, czy powinniśmy ich przyjmować więcej lub mniej, w zależności od tego co chcemy osiągnąć.

Jakie jest prawidłowe BMI?

Dzięki BMI jesteś w stanie ocenić czy Twoja waga jest prawidłowa czy też znajdujesz się w niedowadze, nadwadze lub walczysz z otyłością.

  • poniżej 16 – wygłodzenie
  • 16 – 16.99 – wychudzenie
  • 17 – 18.49 – niedowaga
  • 5 – 24.99 – wartość prawidłowa
  • 25 – 29.99 – nadwaga
  • 30 – 34.99 – I stopień otyłości
  • 35 – 39.99 – II stopień otyłości (duża)
  • powyżej 40 – III stopień otyłości (chorobliwa)

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj na naszym blogu: Co to jest BMI i BMR?